Kuo mes skiriamės nuo kitų, granulėmis kūrenamų katilų gamintojų:

  1. Mūsų produktai yra pagaminti Latvijoje, mes esame vieni iš pirmųjų granulėmis kūrenamų katilų gamintojų Europoje. Daugiau apie įmonę.
  2. Mūsų katilų korpusamas suteikiama 7 metų garantija, tačiau Latvijoje senesni modeliai veikia jau 20 metų. Daugiau apie aptarnavimą ir garantiją.
  3. Katilai suprojektuoti ir pagaminti kūrenimui granulėmis, o ne tam pritaikyti. Daugiua apie tai, kodėl mūsų šildymo katilai yra įpatingi.
  4. Visa produktų dokumentacija, instrukcijos ir programinė įranga yra prieinama latvių kalba.
  5. TUV institūte Vokietijoje mūsų katilai penkta, aukščiausia klase, šildymo katilų EN 303-5 efektivumo ir išmetamų dujų patikroje. Daugiau apie mūsų katilų efektyvumą.
  6. Mes siūlome platų produktų pasirinkimą ir visada parinksime Jums tinkamiausią sprendimą, galime net gamybos proceso metu atlikti ypatingus priderinimus pagal Jūsų poreikius. u klāstu un vienmēr piemeklējam Jums.
  7. Iki smulkmenų sureguliuota šilumokaičio konstrukcija užtikrina naudingausią šilumos nuvedimą į šildymo sistemą. Daugiau apie mūsų katilų efektyvumą.
  8. Pati moderniausia valdymo automatika leidžia pilnai pritaikyti katilo veikimą maksimaliam komfortui, katilas yra valdomas ir per internetą ar mobilios aplikacijos pagalba. Daugiau apie mūsų katilų automatiką.
  9. Mes pastoviai geriname savo produktus ir investuojame į technologinių sprendimų tobulinimą bendradarbiaujant su RTU ir kitomis institucijomis. Daugiau apie mūsų bendradarbiavimo partnerius.
  10. Teikiame profesionalų aptarnavimą, kurio metu atliekami visi katilo aptarnavimo darbai ir keičiamos reikalingos detalės. Daugiau apie aptarnavimą ir garantiją.

Didesnei ekonomijai – kokybiškos granulės

Mūsų katilai yra pagaminti taip, kad veiktų kūrenami bet kokiomis granulėmis. Tuo pat metu, aukštos kokybės kuras visda pagamins daugiau šilumos, be to ir valymą reikės atlikti daug rečiau. Granulių kokybę akivaizdžiai galima įvertinti pagal kelis kriterijusu, kuriuos apibendrinome Jūsų patogumui.

Granulu kvalitātes rādītāji

Dešinės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas dešinėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir kairėje.

Kairės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas kairėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir dešinėje.

Dešinės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas dešinėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir kairėje.

0

 .