Specializuoti granulėmis kūrenami šildymo katilai

Tik tikslus visų šildymo sistemos dalių suderinamumas gali užtikrinti komfortą ir ekonomiškumą. Nepakanka tik aukštos kokybės kuro ir stiprios liepsnos degiklio. Taip pat yra svarbu kad šildymo katilas galėtų naudoti degimo metu skleidžiamą šilumą ir ji būtų naudojama Jūsų namų šildymui, o ne tik artimos aplinkos šildymui.

Granulių kuras – granulių katilas

Besirinkdami šildymo katilą Jūs galite susidurti su tariamai naudingais hibridinių katilų pasiūlymais. Juose kartu sudėtos tarpusavyje šilumos technikos požiūriu neatitinkančios sudėtinės dalys. Rezultate katilas tinka viskam, bet iš tikrųjų, katilas netinka niekam.

Malkos yra maždaug 3 kartus drėgnesnės nei granulės. Joms sudegus, susidaro tris kartus didesnis dūminių dujų kiekis, kurių temperatūra siekia apie 600 C. Kad šis dūminių dujų kiekis būtų išvestas per kaminą, reikia 3 kartus platesnės konvekcinės dalies. Naudojant granules, dūminių dujų kiekis yra daug mažesnis, o jų temperatūra yra apie 900 C.

Aišku, kad malkų katilų konvekcinė dalis netinka tokio šilumos kiekio paėmimui. Tariamas sutaupymas greitai pavirsta į nuostolius, nes pasirinkus malkų katilą su granulių degikliu, didelė dalis šilumos patenka ne šildymo sistemą, o į kaminą. Šilumos energija yra iššvaistoma, ir tada reikia naudoti daug daugiau kuro komfortiškos temperatūros palaikymui.

Mes savo katilus gaminame su vienu tikslu – kad granulėse sukaupta energija būtų tikslingai išnaudota. Ilgas dūminių dujų kelias į katilą ir ypatingi turbulizatorių (oro srauto sumaišymo) sprendimai Turbo ir Bio serijos katiluose užtikrina ne tik efektyvų degimą, bet ir šilumos priėmimą į šildymo sistemą. GRANDEG katilų konstrukcijos kokybę galima visai lengvai nustatyti, išmatavus kamine įeinančių dūminių dujų temperatūrą, kuri net esant maksimaliai katilo galiai neviršija 140 C. Tai reiškia, kad šiluma neišeina lauk, o patenka į Jūsų šildymo sistemą.

Kiekvienai situacijai savas sprendimas

Pageidavimai ir poreikiai yra skirtingi. Mūsų platus produktų pasirinkimas su specialiai pagaminta papildoma įranga yra pritaikomas bet kokiems Jūsų poreikiams. Kad gautumėte konsultaciją dėl tinkamiausio šildymo katilo pasirinkimo, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais.

0

 .