Protinga automatizacija

Specialus srieginis konvejeris (šnekas)

Granulių padavimą iš talpos į degiklį užtikrina srieginis transporteris, pritaikytas 6-8 mm granulėms. Jo pagalba granulės sandariai nugabenamos į degiklį, reikiamą kiekį nustatant reguliuojant sraigto apsisukimų greitį. Sraigtas pagamintas iš tvirto plieno, atsparaus nusidėvėjimui ir mechaniniams pažeidimams, jo antgalis pagamintas iš ypatingo, karščiui atsparaus plieno, kurį mažiau veikia aukšta temperatūra degiklyje, tuo užtikrinant ilgesnį detalės tarnavimo laiką.

Granulių purentuvas

Kad būtų užtikrintas pilnai automatinis katilo veikimas, svarbu, kad nebūtų nutrauktas kuro padavimas. Granulių talpoje naudojimo metu būtinai susidarys smulkios dalelės ir dulkės, ypač, jei granulės yra žemos kokybės, ir gamybos proceso metu jos nebuvo pakankamai supresuotos. Kad granulių dulkės ir smulkios dalelės netrukdytų granulėms patekti į dozatorių, tarp granulių padavimo sistemos ir talpos į įrengtas ypatingas purentuvas. Jis užtikrina tolygų ir pastovų patekimą į padavimo sistemą, užkerta kelią rizikai, kad granulės gali susispausti ir sudaryti arką virš granulių dozatoriaus.

Lauko oro ir šildymo termo jutikliai

Pastovios temperatūros palaikymui patalpose, šildymo sistema turi mokėti reaguoti ir prisitaikyti. Mūsų šildymo katilai aprūpinti termo jutikliais, kurie signalizuoja apie temperatūros pakitimus ir gali automatiškai keisti šilumos tiekimą į šildymo sistemą. Paliginus išorės temperatūrą su šildymo sistemos temperatūra, koreguojamas karšto vandens cirkuliavimas sistemoje, tokiu būdu palaikoma tolygi temperatūra radiatoriuose, šiltose grindyse ir kituose šildymo elementuose ir tada, kai aplinkos temperatūra pakyla arba nusileidžia. Išorės temperatūra neįtakos situacijos vidinėse patalpose, visada bus šilta ir komfortabilu. 

Informacijos valdymo ekranas

Visa informacija iš katilo padavimo, temperatūros ir veikimo analizės jutiklių yra prieinama paprastai naudojamame informacijos valdymo ekrane ant katilo korpuso. Jo pagalba galime sekti katilo darbą ir matyti pranešimus, bei lengvai pakeisti nustatymus, kad katilas gerai susiderintų su Jūsų šildymo sistema, pasirinktu kuru ir komforto reikalavimais.

Automatinis granulių uždegimas

Po prastovos ar darbo pertraukos, katilas automatiškai atnaujina granulių degimo procesą. Srieginis konvejeris tiekia į degiklį porciją granulių, pakuroje ima veikti šildymo elementas, o ventiliatorius užtikrina oro srautą užsiliepsnojimui. Automatinis katilo paleidimas yra sudėtingas procesas, nes degimui reikalingas granulių ir oro kiekis priklauso nuo granulių rūšies, katilo švaros ir kitų faktorių, todėl ciklas gali pasikartoti kelis kartus, kol kuras užsidegs. Kai tik granulės užsidegė, tai registruoja liepsnos jutiklis, ir katilas iš karto pradeda veikti įprastu šilumos gamybos režimu


0

 .