Apie produktus

Būtent granulėms skirti katilai

Mūsų katilai, nežiūrint, kad gražiai atrodo, nėra tik interjero puošmena. Jie pagaminti ilgamečiam, efektyviam darbui be techninių problemų. Katilo korpusas su CNC staklėmis tiksliai išpjautas iš 4 mm storio plieno lakštų. Juose įrengiant aukštos klasės elektroniką, degiklius ir padavimo sistemą, pasiekėme naują granulėmis kūrenamų katilų kokybės lygį.

Įrengtos apsaugos sistemos 

Šildymo sistema privalo pašalinti technines klaidas ir be žmogaus priežiūros. Mūsų katiluose yra įrengta ypatinga automatika ir gerai apgalvota apsaugos sistema. Jos pritaikytos tam, kad katilas bet kokių klaidų atveju apsaugotu Jus ir Jūsų nuosavybę nuo bet kokio pobūdžio gaisro, elektros ar kitos saugumo rizikos.

Ilgalaikis sutaupymas

Granulės yra patogiai naudojamas, koncentruotas energijos šaltinis. Mūsų katilai yra specialiai suprojektuoti tokios energijos naudojimui, jie pastoviai yra tobulinami, kad būtų pasiekti dar aukštesni efektyvumo rodikliai. TUV institute Vokietijoje Turbo katilo patikrinimo metu buvo pasiektas 90% naudingumo koeficientas. Tai patvirtina, kad Jūsų šildymo išlaidų sutaupymas bus ženklus.

Aukštas automatizacijos lygis

Esame įsitikinę, kad šildymo katilas privalo tarnauti Jums, o ne Jūs jam. Mūsų produktai yra sukurti taip, kad jiems reikėtų skirti kaip galima mažiau dėmesio. Reikalinga temperatūra šildymo sistemoje yra palaikoma automatiškai, katilas pats reguliuoja kuro padavimą ir be sustojimo gali veikti visą savaitę ir net ilgiau, kad Jūs galėtumėte pailsėti, o ne rūpintis šildymu.

0

 .