Apie mus

Gamindami granulėmis kūrenamus katilus jau daugiau nei 20 metų, įgijome ženklią patirtį ir sukūrėme unikalias, būtent granulių kūrenimui pritaikytas technologijas. Kiekvienas mūsų produktas yra mokslo, intensyvių tyrimų, patirties ir darbo rezultatas, ir kiekviena detalė laikui bėgant buvo tobulinama ir vystomą. Tai leidžia mums siūlyti aukštos kokybės šildymo katilus, kuriuose įrngtos pašios moderniausios technologijos. Juos apjungtas saugumas, ženklus išlaidų taupymas ir labai patogus, pilnai automatinis šildymo sistemos veikimas.

Apjungus aukštus gamybos standartus ir inovacinį požiūrį plėtojant produktus su pagilintu supratimu šildymo ir energetikos srityje, savo klientams galime pasiūlyti pilną aptarnavimą. Pradedant nuo šildymo projekto planavimo ir katilo pasirinkimo, baigiant tinkamo katilo suradimu, mes rūpinamės, kad nei vienas Jūsų klausimas neliktų neatsakytas.


Mūsų klientų aptarnavimo specialistai su dideliu malonumu papasakos, kaip mūsų produktai gali pagerinti Jūsų kasdienybę.

0

 .